Arabamı Nasıl Kiralayabilirim ?

 Anasayfa / Çalışma Sistemi

Araba Kiralama Noktası

Neden Arabamı Kiraya Vermeliyim ?

Son zamanlar insanlar faizsiz, risk almadan yatırım kaynakları aramaktadırlar. Yapılacak yatırımın geri dönüşü, yapılan yatırımın değerine uygun olması herkesin arzu ettiği bir durumdur. İnsanlar ikinci bir ev satın alırken, kiraya vermek gibi düşünceler ile satın almaktadır. Şu zamanda ortalama 100 Bin TL ye ortalama bir daire satın almak mümkündür. Bu rakamlara yakın evlerin ortalama kira bedeli 300 ile 500 TL arasında değişmektedir. Yani yatırmış olduğunuz paranın size bir yıllık dönüşümü ortalama 4.800 TL olacaktır. ortalama 22 Sene yani 264 ay sonunda paranızı amorti etmiş olacaksınız. Yani yatırm yapacağınıza değmeyecektir. Bunu Altın yatırımı için sadece kısa ve öz düşünelim, sabah uyandığınızda altında şok düşüş yaşadığını görebilirsiniz. Ya da yatırım yapıp ticarete atılıyorsunuz, vergiler, kiralar, eleman vs vs. bir sürü stres kaynağı...


Bizim teklifimiz çok net ve risksiz bir yöntem !!! Hemen senaryolarımızı üretelim.

Hiç kendinizi sıkıntıya sokmadan 4 yıl vade ile araç satın aldığınızı düşünelim. Aracınızın aylık getirisi ortalama 1.200 - 1.500 TL aylık gelir elde ediyorsunuz. Aylık taksitlerinizi fazlasıyla karşılıyor. Tabi hemen aklınıza kaza vb. durumlar geliyor. Aracımız kaskolu kesinlikle bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Matematiğe gerek kalmıyor. Hizmet süreniz dolduğu zaman ortalama piyasa değeri, 30 Bin ile 35 Bin arası olan bir araç sahibi oluyorsunuz.

Mevcut aracınızın kredi taksitlerini ödemekte zorluk çekiyorsanız ve bankalar tarafından kredibilitenizin zarar görmesini istemiyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek, aracınızın mevcut borcunu kendi kendine ödemesini sağlayabilirsiniz.

Kısacası şu zaman da yapılabilecek yatırımlar arasında, en risksiz, zararsız ve yorucu olmayan yatırım yöntemidir.

Çalışma Sistemi

Firmamız, mevcut aracınızın detaylı ekkspertiz çalışasını yaptıkdan, sonra kiraya almaktadır.

Aracınızı kiraya vermek için karar verdiğinizde, firmamız detaylı ekspertiz raporu düzenlemektedir. Firmamız 0-1-2 yaş araçları kiraya almaktadır. Çalışma sistemimizin temel prensibi, o an ki araç isteğine göre dönüşüm yapmaktadır.

-------------------------------------

Firmamız sizin aracınıza veya yeni alacağınız bir araca öncelikte teklif yapar.

-------------------------------------

Bu teklif motor performans, marka, model, yıl, kilometre ve detaylı ekspertiz çalışmaları sonucunda aylık ödenecek miktar belirlenir ve resmiyet kazanır.

-------------------------------------

Sizinle resmi sözleşme imzalanır.

-------------------------------------

Aracınıza GPRS ( Uzaktan takip sistemi ) takılır ve günlük olarak izlenir.

-------------------------------------

Aracınızın çalışacağı şirketi belirler ve aracınızın kiralamaya hazır hale getirilmesi için son tetkikleri yapar.

-------------------------------------

Aracınız Cem Finans Filo Sistem güvencesi ile çalışmaya başlar. Ödemelerinizi aylık olarak hesabınıza yatmaktadır..

-------------------------------------

Aracın ağır, periyodik ve hafif bakımları şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır. Lastik değişimleri, plakasına gelecek cezalar şirketimiz takibinde olmaktadır.

-------------------------------------

Aracınızın olası bir kaza durumu veya ihtiyaçları, kiralanan şirketle yapılacak tüm yazışmalar ve prosedürlerin yerine getirilmesi yine Firmamız takibinde olacaktır.

-------------------------------------

Aracınızın kiralama süresi sona erer ve aracınız detaylı bir bakımdan sonra, eksiksiz ve güvenle seyahat edebileceğiniz kondisyonda sizlere teslim edilir

-------------------------------------

Ankara Seo

Otomatik Kapı Ankara

90 Derece Otomatik Kapı

Ankara İç Mimarlık

Ankara Haber

Otomatik Kapı

Bez Çanta

Metal Etiket

Bez Çanta

Tarot Falı

ankara ilaçlama

otomatik panjur

Hidrolik Tork Anahtarı